SklepySupermarket Groszek - Krystyna Kołodziejczyk

Telefon: 18 441 64 06,

Www: http://groszek.com.pl/

Połowa lat osiemdziesiątych ubiegłego stulecia to okras, w którym należy szukać początku naszej działalności. Najpierw był samochód dostawczy Nysa 522, Żuk A-07, ciężarówka Hanomag F45, Star 200, mały drewniany sklepik wynajmowany od Gminnej Spółdzielni...

Sprzedawane produkty to przede wszystkim owoce i ważywa od małopolskich producentów. Starsze pokolenia pamięta, że rarytasy z tamtych czasów to prażynki, ryż dmuchany oraz produkty dostępne na kartki - chociażby cukier czy mieso. Próżno było szukać na półkach asortymentu dostępnego dziś. Lata 90-te były czasem eksplozji nowych produktów, marek, firm, które podążając za potrzebami konsumentów wprowadzały na rynek nowa produkty oraz usługi.

Idąc z duchem czasu w 2004 roku przystąpiliśmy do sieci Groszek, z którą jesteśmy związani do dziś. Oferując mieszkańcom Kamienicy koło Łącka samoobsługowy sposób dokonywania zakupów na sali sprzedaży o powierzchni około 120 m kwadratowych.

W 2009 roku powierzchnia sprzedaży naszego supermarketu wynosiła już około 450 m kwadratowych. Jakość zarządzania placówką, poziom obsługi, oraz szeroki sortyment pozwoliły nam na zdobycie tytułu "MARKET ROKU 2009" w konkursie organizowanym organizowanym corocznie przez Wiadomości Handlowe.

W 2010 roku los zmusił nas do zaprzestania działalności w Kamienicy, ale jak wiadomo nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. To skłoniło nas do poszukania nowego miejsca na usytuowanie sklepu. Już wkrótce rozpoczęliśmy handel w Nowym Sączu, w Galerii Szubryt, przy ulicy Tarnowskiej 169. Obecnie nasza oferta to kilkanaście tysięcy pozycji i blisko 800 m kwadratowych powierzchni handlowej.

Wychodzimy z założenia, że nie należy iść w ilość, ale jakość. Dlatego nie pochwalimy się posiadaniem 10 czy 30 sklepów. Wolimy, aby była to ilość, która pozwoli się całkowicie kontrolować ze szczególnym naciskiem, na jakość towaru, obsługi oraz przystępne ceny.

logo

GALERIA HANDLOWA:

Poniedziałek - Sobota
10:00 - 20:00

Niedziela
10:00 - 18:00

groszek

GROSZEK:

Poniedziałek - Sobota
06:00 - 22:00

Niedziela
10:00 - 20:00