SklepyKiki - wszystko dla dzieci

Telefon: 530 255 177, E-mail: sklepkiki@sklepkiki.pl

Www: sklepkiki.pl

Sklep Dziecięcy KIKI to nowoczesny, profesjonalny, przyjazny i największy w regionie sklep z artykułami dla niemowląt i dzieci. Stworzony został z myślą o mamie i dziecku już od pierwszych chwil ciąży, poprzez narodziny aż do 10 roku życia dziecka. Przed narodzinami dziecka skompletujecie u nas wyprawkę, a później zapewnimy Państwu wszystkie niezbędne artykuły by maluszek po przyjściu na świat miał najlepsze i najbardziej komfortowe warunki, by mógł się zdrowo i bezpiecznie rozwijać oraz nieustannie sprawiać radość swoim rodzicom.

W naszej ofercie znajdą Państwo wózki, łóżeczka, krzesełka, foteliki samochodowe, akcesoria dla niemowląt i dzieci, akcesoria dla mam, odzież niemowlęcą i dziecięcą, zabawki dla niemowląt od 0 do 10 lat.

Zapewniamy najwyższy poziom obsługi klienta. Nasz doskonale przygotowany personel służy swoją wiedzą i pomocą. Staramy się, by zakupy były czystą przyjemnością, a nasza współpraca układała się długofalowo.

Jesteśmy dumni z faktu, że wielu nowych klientów przychodzi do nas zachęconych rekomendacją osób, które robiły już zakupy w naszym sklepie.

logo

GALERIA HANDLOWA:

Poniedziałek - Sobota
10:00 - 20:00

Niedziela
10:00 - 18:00

groszek

GROSZEK:

Poniedziałek - Sobota
06:00 - 22:00

Niedziela
10:00 - 20:00