SklepyŁącki Bank Spółdzielczy -tradycja i zaufanie.

Telefon: 18 444 38 94, E-mail: kontakt@bslacko.pl,

Www: http://www.bslacko.pl/

Łącki Bank Spółdzielczy zgodnie ze Statutem działa na terenie Województwa Małopolskiego. Świadczy usługi w Centrali Łąckiego Banku Spółdzielczego w Łącku poprzez sieć 45 Punktów Obsługi Klientów oraz poprzez elektroniczne kanały dostępu (bankowość korporacyjna, bank internetowy). Do dyspozycji Klientów Bank udostępnia własne bankomaty i wpłatomaty. 

W ofercie Banku znajduje się szereg urozmaiconych produktów dla klientów indywidualnych, firm i instytucji oraz rolników, np. rachunki ROR i bieżące prowadzone w walucie polskiej oraz walutach obcych (EUR, GBP, USD), lokaty czy kredyty z korzystnym oprocentowaniem. System Bankowości Internetowej pozwala Klientom Banku korzystać z rachunku przez 24 godziny na dobę. 

Łącki Bank Spółdzielczy z powodzeniem łączy tradycję z nowoczesnością. Obserwując zmiany technologiczne zachodzące w sektorze bankowym, ŁBS stara się wdrażać najnowsze technologie. 

Klienci Łąckiego Banku Spółdzielczego mogą również dokonywać operacji na swoich rachunkach logując się do Bankowości Internetowej w bankomacie. W taki sposób możliwe jest złożenie dyspozycji przelewu, doładowanie telefonu czy sprawdzenie salda i operacji na rachunku. 

Usprawniając sprzedaż produktów bankowych głównie kredytów, w Banku wykorzystywany jest system EOD (Elektroniczny Obieg Dokumentów) mający na celu usprawnienie procesów wraz z obsługą dokumentów. Ma to bezpośredni wpływ zwłaszcza na szybkość i jakość udzielania kredytów konsumpcyjnych dzięki temu wniosek o kredyt jest sporządzany w formie elektronicznej i decyzja podejmowana jest w bardzo krótkim czasie. 

Zapraszamy do korzystania z usług Łąckiego Banku Spółdzielczego. Szczegóły ofert na stronie http://www.bslacko.pl 

logo

GALERIA HANDLOWA:

Poniedziałek - Sobota
10:00 - 20:00

Niedziela
10:00 - 18:00

groszek

GROSZEK:

Poniedziałek - Sobota
06:00 - 22:00

Niedziela
10:00 - 20:00